28.08.2010 r. (sobota)

Liga Okręgowa „A” młodzików

Mieszko-Piast Cieszyn – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (0:0)

Rekord: Jastrzębski – Moczydłowski, Marek, Dudek, Rus, Czernek, Szymański, Kubica, Hilbrycht, Harat, Dudzik oraz Malec, Gąsior, Wasilewski, Lach

Pomeczowa opinia treneraPiotr Kuś: - Jeszcze do przerwy gra toczyła się na fajnym boisku, gorzej było po ulewie, która przeszła nad Cieszynem. Najkrócej komentując – ten zespół czeka jeszcze dużo pracy.

Międzynarodowy turniej młodzików (rocznik 1999 i młodsi) z okazji „Dni Powiatu Bielskiego” w Porąbce

W grupie eliminacyjnej:

GOSiR Wilkowice – Rekord B-B 0:5; gole: Łasak – 2, Kaczmarczyk, Kępys, Hura

Sokół Polkowice – Rekord B-B 1:3; gole: Kaczmarczyk, Madzia, Łasak

Pripravka Namestovo – Rekord B-B 0:2; gole: Kaczmarczyk, Wieczorek

Półfinał: Centrum Sportowo-Widowiskowe Kozy – Rekord B-B 0:5; gole: Wieczorek – 2, Madzia, Klimek, Hajducki

Finał: Pripravka Namestovo – Rekord B-B 2:1; gol: Wieczorek

Rekord: Kamiński (Macedoński) – Heller, Wieczorek, Madzia, Huczek, Łasak, Kaczmarczyk, Kępys, Klimek, Kubica, Hajducki, Hura

Śląska Liga Juniorów Młodszych

MOSiR Jastrzębie-Zdrój – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (0:1)

Gol: Jakowenko

Liga Okręgowa „A” juniorów

Mieszko-Piast Cieszyn – Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:0)

Gole: Szczechowicz, Oczkowski

Rekord: Kurowski – Jakóbiec, Ramlow, Juszczyk, Cichura, Makowski (Szadkowski), Szczechowicz, Płoszaj (Żyrkowski), Fijak, Kruk, Oczkowski

Pomeczowa opinia treneraMarcin Woźny: - Naszą przewagę powinniśmy udokumentować już przed przerwą, ale nie wykorzystaliśmy czterech stuprocentowych okazji do zdobycia gola. W drugiej części poszliśmy za ciosem i po bramce zdobytej w dość kuriozalnych okolicznościach gra była bardziej otwarta. Należała się nam ta wygrana!

29.08.2010 r. (niedziela)

II liga kobiet, gr. śląska

Rekord Bielsko-Biała – Mitech II Żywiec 0:3 (0:0)

Rekord: Walaszek - Chrząszcz, Knieszner, Zasidczuk, Dudziak, Cwajna, Grek, Skowrońska, Gałuszka (Hubczyk), Chwastek, Bryzek

Pomeczowa opinia trenera - Witold Zając: - Już na starcie rozgrywek przyszło nam grać z trudnym przeciwnikiem. Mimo przegranej cieszy to, że dziewczęta zaczynają realizowac elementy, nad którymi pracujemy w treningu. Mam nadzieję, że da to efekty bramkowe w kolejnych meczach ligowych.