Wyszukiwarka

Strona główna » Wokół Rekordu

W drugim sparingowym meczu podczas zgrupowania na obiektach Rekordu Kadra Polski U-19 w Futsalu pokonała rówieśników z Rekordu Bielsko-Biała 5:1.

Kadra U-19 – Rekord Bielsko-Biała(U-19) 5:1 (3:0)

Gole: Różycki, Jastrzebski, Działach, Bugański, Kaiser - Biel

Kadra U-19: Lasik (Widuch) – Jedliński, Grecz, Łukasiewicz, Różycki, Jastrzębski, Marek, Kaiser, Leśniak, Kriezel, Działach, Bugański, Kniachnicki

Rekord U-19: Kurowski (Moskwa) - Sojka, Cyran, Makowski, Chorosz, Gaudyn, Biel, Dulowski, Sierota, Hyży

Pomeczowe opinia trenerów:

Piotr Szymura (Rekord Bielsko-Biała):- Zacznę od tego, że bardzo podobała mi się gra reprezentacji. Szybki fajny dla oka futsal. Widać że Ci zawodnicy za kilka lat będą świadczyć o sile drużyn klubowych, a kto wie może i reprezentacji. Co do naszego zespołu to myślę, że nie mamy się czego wstydzić. Na tle dobrze dysponowanego rywala pokazaliśmy kilka fajnych akcji. Widać natomiast, że chłopcy w ostatnim czasie więcej czasu poświęcali grze na trawie i stąd kilka prostych błędów po których traciliśmy bramki.

Krzysztof Kuchciak (kadra U-19): - Rekord z pewnością był wymagającym rywalem. Po naszym zespole z kolei widoczne były trudy mini-zgrupowania. Brakowało tak składnych akcji jak w mecz z tarnowianami. Cieszyły natomiast próby wykorzystania tzw. stałych fragmentów. Nad tym pracowaliśmy dziś przed południem.

admin/TP

Komentarze

Kibic45 2011-07-03 15:22
Gdybyś grał kilka miesięcy na boisku trawiastym i nagle miał zagrać mecz na hali to też byś miał mały problem.Trudno się jest przestawić... Rekordziści dobrze zagrali chociaż wynik nie jest dosyć ciekawy.Gdyby trenowali 2 tyg wczesniej na hali to by kadra nie miała tak łatwo!
fakt 2011-06-25 22:11
...dziwne odniesienie do gry na trawie...ale no cóż, może błędy można w ten sposób tłumaczyć

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby Twój komentarz pojawił się od razu,
w przeciwnym wypadku będzie wymagał moderacji

Kod antysapmowy
Odśwież