Śląska Liga Juniorów młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom 1:1 (0:1)

Gol: Maga

Rekord: Juraszek - Maga, Kupczok, Pawlus, Rosegnal (Janik), Mioduchowski, Gaudyn (Juroszek), Biel, Jakowenko, Jastrzębski, Flajszak

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Skrzyp: - W pierwszej połowie graliśmy zbyt ospale i bojaźliwie, a przy przejściu do szybkiego ataku niedokładnie. W drugiej części desygnowałem do gry w przodzie trzech zawodników. Grając tzw. prostymi środkami doprowadziliśmy do wyrównania, a pierwszego gola w lidze zdobył Paweł Maga. Było ciężko!

Czwartek (21.04.2011 r.)

Śląska Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)

Gole: Grześ, Chorosz

Rekord: Moskwa - Grześ (Woźniak), Bojdys, Wyrobek, Czerwiński, Matyasik, Sojka, Chorosz, Łyko (Makowski), Cyran, Fijak

Pomeczowa opinia trenera - Jarosław Krzystolik: - Już do przerwy mogliśmy prowadzic przewagą kilku bramek. Trafiliśmy na 1:0, ale już drugiego gola nie potrafiliśmy wypracować - pomógł nam trochę przypadek. Mecz z Zagłębiem, to już historia, liczy się następny.