Wyszukiwarka

Strona główna » Futsal Ekstraklasa

Pogoń ' 04 Szczecin - Rekord B-B 1:4 (0:0)

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

To jedno z najważniejszych spotkań Rekordu w w tym sezonie Ekstraklasy PLF. Po wygranej w Szczecinie bielszczanie awansowali w tabeli, korzystając na porażce zgierzan.

Pogoń '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:0)

0:1 Pawełek (25 min.)

0:2 Bubec (33 min.)

0:3 Machura (35 min.)

1:3 Michał Kubik (37 min.)

1:4 Polasek (40 min.)

Rekord: Brzenk - Szymura, Polasek, Mentel, Machura; Łysoń, Palarczyk, Budniak, Pawełek; Dura, Bubec

Już 15 minuta spotkania i nadal 0:0 . Mecz z przewagą Rekordu. 3 faule Pogoni, jeden Rekordu

16 min.  w akcji czwórka : Mentel, Dura, Szymura, Machura. 4 przewinienie Pogoni,

18 min. kontra Rekordu, bramkarz zatrzymuje akcję bielszczan,

18 min. na parkiecie : Pawełek, Łysoń, Budniak, Bubec,

19 min. czas dla Pogoni

Przerwa w spotkaniu . Podobnie jak kilka dni temu w spotkaniu z Red Devils Chojnice do przerwy wynik bezbramkowy.

W opinii kierownika drużyny Jerzego Lorka w pierwszej połowie więcej z gry mieli bielszczanie lecz z wykończeniem akcji było już gorzej.

W innym zakończonym przed chwilą spotkaniu GKS Tychy uległ Akademii FC Pniewy 1:9

Rozpoczęła się II połowa spotkania,

22 min. obie drużyny miały okazję do zmiany rezultatu . Ze strony Rekordu szansy nie wykorzystał Bubec,

25 min. Gol dla Rekordu !!! . Bramkę na 0:1 zdobywa Piotr Pawełek, po akcji Pawła Budniaka !

27 min. w faulach 1:1

27 min. akcja Polaska z Mentlem i nadal tylko 0:1

28 min Machura trafia w słupek !

29 min. Rzut wolny dla Pogoni. Bardzo groźnie. Najpierw broni Brzenk, a później od utraty bramki ratuje Rekord Piotr Pawełek

31 min. w faulach 2:2 . Co chwilę dochodzi do sytuacji bramkowych z obu stron,

33 min. sytuacji 2:1 nie wykorzystuje Polasek

33 min. Drugi gol dal Rekordu !!!. Bramkę na 0:2 zdobywa Piotr Bubec po podaniu Piotra Pawełka

35 min. Na 0:3 wynik spotkania podwyższa Paweł Machura po podaniu Łukasza Mentla !

35 min. Trener Pogoni Gerard Juszczak bierze czas

36 min. Drużyna Pogoni rozpoczyna grę z wycofanym bramkarzem

37 min. Taktyka Pogoni przynosi szybko rezultat . Michał Kubik zdobywa dla Pogoni bramkę i już tylko 1:3 .....

38 min. do końca meczu zostało 2:30,

39 min. do końca 1:30 . Pogoń wciąż atakuje. W obronie Rekordu : Szymura, Polasek, Mentel i Machura

40 min. kontra Rekordu. W akcji Mentel Z Polaskiem. Ten ostatni podwyższa wynik na 1:4 dla Rekordu,

Koniec spotkania  !!!

Rekord Bielsko-Biała po emocjonującym meczu po raz pierwszy w historii wygrywa z Pogonią w Szczecinie !

Już po meczu dotarła do zawodników informacja, że TPH Polkowice wygrało 4:3 w wyjazdowym spotkaniu z Borutą Zgierz. Tym samym bielszczanie awansowali na 3 miejsce w tabel Ekstraklasy Futsalu.