Strona główna » Obiekty sportowe

Tym razem bielszczanie w ramach rozgrywek IV ligi śląskiej, gr. 2 gościli w Gliwicach - to było zaległe spotkanie z 3 maja br..

Carbo Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:2)

0:1 Woźniak (11 min.)

0:2 Bogdan (37 min.)

Rekord: Wnętrzak - Kasprzycki, Kania, Profic, Suchowski, Czerwiński (46. Łacek), Jaroś, Papatanasiu  (59. De Pascali), Bogdan (65. Koczur), Maślorz, Woźniak (83. Waliczek).

1. Od środka gliwiczanie; faul Suchowskiego w strefie środkowej.

4. Strata Jarosia i świetnie wślizgiem ratuje sytuację Kania.

6. W przeciwieństwie do pogody z Dnia Konstytucji pogoda jest idealna, a boisko wręcz perfekcyjne. Carbo na niebiesko, goście w nowych strojach biało-zielonych.

9. Grożny strzał w okolice bramki Wnętrzaka i rzut rożny.

11. Zblokowany strzał Papatanasiu; poprawka Woźniaka z lewej nogi w długi róg i 0:1!

12. Faul na Bogdanie.

14. Ładna kombinacja bielszczan zakończona uderzeniem w, które bez kłopotu łapie bramkarz.

17. w natarciu Bogdan - rzut rożny.

20. Wyśmienita solówka Kasprzyckiego, który po "klepce" z Papatanasiu dochodzi do sytuacji sam nas sam, ale górą bramkarz.

22. Żółta kartka dla Bogdana za faul.

24. Niecelny strzał Czerwińskiego z dystansu.

27. Bielszczanie próbują zbyt kombinacyjnej gry w ataku. Uraz Papatanasiu.

30. W kontrze Rekord, ale na spalonym Woźniak.

32. Carbo jak dotąd bez większego zagrożenia.

33. Zagranie ręką Suchowskiego i rzut wony z 20-stu metrów - trzy uderzenia - każde w mur.

35. fatalne rozegranie rzutu wolnego przez "biało-zielonych".

37. Rajd prawą flanką Maślorza, który próbuje uderzyc w tzw. długi róg, akcję z boku zamyka Bogdan i mamy gola !!!

40. Zablokowane uderzenie z bliska Woźniaka, a z dystansu pudłuje Jaroś.

42. fantastyczny cross Suchowskiego; ładne rozegranie w polu karnym - obok słupka strzela Papatanasiu.

44. Maślorz z 25-ciu metrów minimalnie nad poprzeczką!

45. Skutecznie w obronie Kania oraz Wnętrzak.

45+1. Woźniak przenosi piłkę głową nad poprzeczką z bliskiej odległości.

46. Po obu stronach po jednej zmianie.

49. Sporo chaosu na boisku.

50. Świetnie na przedpolu Wnętrzak; żółta kartka za faul na Maślorzu.

53. Niezły fragment gry w wykonaniu "rekordzistów" - długo i skutecznie utrzymują się przy piłce.

59. De Pascali za Papatanasiu.

61. Fenomenalna obrona Wnetrzaka z trzech metrów.

74. Przepraszamy za chwilową przerwę w relacji; nie wydarzyło się nic specjalnego w tym czasie oprócz ładnych, ale niecelnych uderzeń Suchowskiego, Maślorza  i De Pascali.

77. Skutecznie przed własną bramką golkiper Rekordu.

78. po trzech zmianach dokonanych jednocześnie przed kilku minutami gliwiczanie stawiają wszystko na jedna kartę, uderzenie z dystansu broni Wnętrzak.