21.08 10:00 | Cukrownik Chybie | 1-6 | Beskid 09 Skoczów | |
|
| |
21.08 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 3-0 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
22.08 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 0-8 | BBTS Bielsko-Biała | |
|
| |
01.09 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 0-2 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
|
| |
01.09 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 0-8 | Koszarawa Żywiec | |
|
| |
07.09 16:00 | Rekord Bielsko-Biała | 10-1 | Zapora Wapienica | |
| Mateusz Kubica 4, Patryk Wasilewski 2, Damian Hilbrycht 1, Tomasz Gąsior 1, Jan Dudek 1, Dominik Lekki 1,
| |
Kolejka 2 2010-08-28 - 2010-08-28 |
28.08 10:00 | Koszarawa Żywiec | 3-0 | Stal Bielsko-Biała | |
|
| |
28.08 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 2-1 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
|
| |
28.08 10:00 | BBTS Bielsko-Biała | 9-0 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
28.08 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 4-1 | Drzewiarz Jasienica | |
|
| |
28.08 10:00 | Zapora Wapienica | 3-0 | Cukrownik Chybie | |
|
| |
28.08 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 3-0 | Rekord Bielsko-Biała | |
|
| |
Kolejka 3 2010-09-04 - 2010-09-04 |
04.09 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 0-6 | Koszarawa Żywiec | |
|
| |
04.09 10:00 | Cukrownik Chybie | 0-7 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
|
| |
04.09 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 2-0 | Beskid 09 Skoczów | |
|
| |
04.09 10:00 | Stal Bielsko-Biała | 1-1 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
04.09 11:00 | Rekord Bielsko-Biała | 7-1 | Błyskawica Drogomyśl | |
| Mateusz Kubica 3, Michał Czernek 2, Patryk Wasilewski 1, Dominik Lekki 1,
| |
05.09 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 8-0 | Zapora Wapienica | |
|
| |
Kolejka 4 2010-09-11 - 2010-09-11 |
11.09 10:00 | Koszarawa Żywiec | 5-0 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
11.09 10:00 | BBTS Bielsko-Biała | 10-0 | Stal Bielsko-Biała | |
|
| |
11.09 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 3-1 | Cukrownik Chybie | |
|
| |
11.09 10:00 | Zapora Wapienica | 0-10 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
11.09 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 8-0 | Drzewiarz Jasienica | |
|
| |
11.09 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 0-2 | Rekord Bielsko-Biała | |
| Mateusz Kubica 1, Dominik Lekki 1,
| |
Kolejka 5 2010-09-18 - 2010-09-18 |
18.09 09:30 | Rekord Bielsko-Biała | 1-2 | Koszarawa Żywiec | |
| | |
18.09 10:00 | Cukrownik Chybie | 0-2 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
|
| |
18.09 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 0-0 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
|
| |
18.09 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 4-2 | Błyskawica Drogomyśl | |
|
| |
18.09 10:00 | Stal Bielsko-Biała | 2-4 | Beskid 09 Skoczów | |
|
| |
18.09 10:00 | Pasjonat Dankowice | 0-3 | BBTS Bielsko-Biała | |
|
| |
Kolejka 6 2010-09-25 - 2010-09-25 |
25.09 10:00 | Koszarawa Żywiec | 3-0 | BBTS Bielsko-Biała | |
|
| |
25.09 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 2-1 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
25.09 10:00 | Zapora Wapienica | 3-2 | Stal Bielsko-Biała | |
|
| |
25.09 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 1-6 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
25.09 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 5-3 | Drzewiarz Jasienica | |
|
| |
25.09 10:00 | Rekord Bielsko-Biała | 14-0 | Cukrownik Chybie | |
| Michał Czernek 2, Kacper Dudzik 3, Mateusz Kubica 6, Michał Kuśnierz 2, Dominik Lekki 1,
| |
kolejka 7 2010-10-02 - 2010-10-03 |
02.10 10:00 | Cukrownik Chybie | 0-5 | Koszarawa Żywiec | |
|
| |
02.10 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 4-1 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
|
| |
02.10 10:00 | Stal Bielsko-Biała | 0-6 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
|
| |
02.10 10:00 | Pasjonat Dankowice | 5-2 | Zapora Wapienica | |
|
| |
02.10 10:00 | BBTS Bielsko-Biała | 1-3 | Beskid 09 Skoczów | |
|
| |
02.10 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 2-4 | Rekord Bielsko-Biała | |
| Mateusz Kubica 2, Michał Kuśnierz 2,
| |
Kolejka 8 2010-10-09 - 2010-10-09 |
09.10 09:00 | Rekord Bielsko-Biała | 0-2 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
09.10 10:00 | Koszarawa Żywiec | 5-0 | Beskid 09 Skoczów | |
|
| |
09.10 10:00 | Zapora Wapienica | 0-9 | BBTS Bielsko-Biała | |
|
| |
09.10 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 8-0 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
09.10 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 3-2 | Stal Bielsko-Biała | |
|
| |
09.10 10:00 | Cukrownik Chybie | 1-4 | Drzewiarz Jasienica | |
|
| |
Kolejka 9 2010-10-16 - 2010-10-17 |
16.10 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 3-0 | Cukrownik Chybie | |
|
| |
16.10 10:00 | Stal Bielsko-Biała | 2-3 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
|
| |
16.10 10:00 | BBTS Bielsko-Biała | 2-3 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
|
| |
16.10 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 1-6 | Zapora Wapienica | |
|
| |
16.10 10:00 | Pasjonat Dankowice | 1-1 | Błyskawica Drogomyśl | |
|
| |
17.10 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 1-5 | Koszarawa Żywiec | |
|
| |
Kolejka 10 2010-10-23 - 2010-10-24 |
23.10 10:00 | Rekord Bielsko-Biała | 7-2 | Stal Bielsko-Biała | |
| Patryk Wasilewski 1, 1, 1, Mateusz Kubica 1, 1, 1, Krzysztof Cyran 1,
| |
23.10 10:00 | Koszarawa Żywiec | 15-0 | Zapora Wapienica | |
|
| |
23.10 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 3-0 | Beskid 09 Skoczów | |
|
| |
23.10 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 3-2 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
23.10 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 6-4 | BBTS Bielsko-Biała | |
|
| |
24.10 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 3-0 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
Kolejka 11 2010-10-30 - 2010-10-30 |
30.10 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 0-2 | Koszarawa Żywiec | |
|
| |
30.10 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 3-3 | Błyskawica Drogomyśl | |
|
| |
30.10 10:00 | Stal Bielsko-Biała | 7-1 | Cukrownik Chybie | |
|
| |
30.10 10:00 | BBTS Bielsko-Biała | 4-1 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
|
| |
30.10 10:00 | Zapora Wapienica | 0-11 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
|
| |
30.10 10:00 | Pasjonat Dankowice | 3-3 | Rekord Bielsko-Biała | |
| Michał Czernek 1, Mateusz Kubica 1, Patryk Wasilewski 1,
| |
Kolejka 12 2010-11-06 - 2010-11-07 |
06.11 10:00 | Koszarawa Żywiec | 2-0 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
|
| |
06.11 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 5-3 | Beskid 09 Skoczów | |
|
| |
06.11 10:00 | Cukrownik Chybie | 1-0 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
06.11 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 10-1 | Zapora Wapienica | |
|
| |
06.11 10:00 | Rekord Bielsko-Biała | 4-1 | BBTS Bielsko-Biała | |
| Michał Kuśnierz 3, Michał Czernek 1,
| |
06.11 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 6-1 | Stal Bielsko-Biała | |
|
| |
Kolejka 13 2010-11-11 - 2010-11-11 |
11.11 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 0-0 | Błyskawica Drogomyśl | |
|
| |
11.11 10:00 | Stal Bielsko-Biała | 0-3 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
11.11 10:00 | Pasjonat Dankowice | 1-2 | Drzewiarz Jasienica | |
|
| |
11.11 10:00 | BBTS Bielsko-Biała | 4-0 | Cukrownik Chybie | |
|
| |
11.11 10:00 | Zapora Wapienica | 2-3 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
|
| |
11.11 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 0-7 | Rekord Bielsko-Biała | |
| Mateusz Kubica 1, Michał Kuśnierz 2, Patryk Wasilewski 2, Kacper Dudzik 2,
| |
Kolejka 14 2011-04-02 - 2011-04-02 |
02.04 10:00 | Koszarawa Żywiec | 5-0 | Błyskawica Drogomyśl | |
|
| |
02.04 10:00 | Rekord Bielsko-Biała | 13-1 | Zapora Wapienica | |
| Michał Czernek 5, Kacper Dudzik 1, Michał Kuśnierz 1, Patryk Wasilewski 1, Maciej Lipart 3, Krzysztof Skrzypiec 2,
| |
02.04 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 1-1 | Cukrownik Chybie | |
|
| |
02.04 10:00 | BBTS Bielsko-Biała | 0-1 | Drzewiarz Jasienica | |
|
| |
02.04 10:00 | Pasjonat Dankowice | 0-6 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
18.05 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 6-2 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
|
| |
Kolejka 15 2011-04-09 - 2011-04-10 |
09.04 10:00 | Stal Bielsko-Biała | 1-7 | Koszarawa Żywiec | |
|
| |
09.04 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 3-1 | BBTS Bielsko-Biała | |
|
| |
09.04 10:00 | Cukrownik Chybie | 4-1 | Zapora Wapienica | |
|
| |
09.04 10:00 | Rekord Bielsko-Biała | 3-1 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
| Krzysztof Skrzypiec 2, Michał Kuśnierz 1,
| |
09.04 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 7-1 | Błyskawica Drogomyśl | |
|
| |
10.04 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 1-0 | Beskid 09 Skoczów | |
|
| |
Kolejka 16 2011-04-16 - 2011-04-16 |
16.04 10:00 | Koszarawa Żywiec | 1-1 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
|
| |
16.04 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 0-8 | Rekord Bielsko-Biała | |
| Michał Czernek 2, Kacper Dudzik 1, Mateusz Kubica 2, Maciej Marek 1, Krzysztof Skrzypiec 2,
| |
16.04 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 7-0 | Cukrownik Chybie | |
|
| |
16.04 10:00 | Zapora Wapienica | 1-4 | Drzewiarz Jasienica | |
|
| |
16.04 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 2-1 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
16.04 10:00 | Pasjonat Dankowice | 3-2 | Stal Bielsko-Biała | |
|
| |
Kolejka 17 2011-04-23 - 2011-04-23 |
23.04 09:00 | Rekord Bielsko-Biała | 6-0 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
| Krzysztof Skrzypiec 1, Patryk Wasilewski 1, Szymon Szymański 2, Michał Kuśnierz 2,
| |
23.04 10:00 | Koszarawa Żywiec | 5-0 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
23.04 10:00 | Stal Bielsko-Biała | 1-0 | BBTS Bielsko-Biała | |
|
| |
23.04 10:00 | Cukrownik Chybie | 1-3 | Błyskawica Drogomyśl | |
|
| |
23.04 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 0-3 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
|
| |
27.04 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 11-1 | Zapora Wapienica | |
|
| |
Kolejka 18 2011-04-30 - 2011-04-30 |
30.04 10:00 | Koszarawa Żywiec | 4-0 | Rekord Bielsko-Biała | |
|
| |
30.04 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 2-0 | Cukrownik Chybie | |
|
| |
30.04 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 3-1 | Drzewiarz Jasienica | |
|
| |
30.04 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 1-1 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
10.05 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 4-1 | Stal Bielsko-Biała | |
|
| |
10.05 10:00 | BBTS Bielsko-Biała | 3-4 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
Kolejka 19 2011-05-03 - 2011-05-03 |
03.05 10:00 | BBTS Bielsko-Biała | 0-2 | Koszarawa Żywiec | |
|
| |
03.05 10:00 | Stal Bielsko-Biała | 4-1 | Zapora Wapienica | |
|
| |
03.05 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 13-1 | Błyskawica Drogomyśl | |
|
| |
03.05 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 0-5 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
|
| |
03.05 10:00 | Cukrownik Chybie | 1-6 | Rekord Bielsko-Biała | |
| Krzysztof Skrzypiec 2, Stefan Laszczak 1, Michał Kuśnierz 3,
| |
04.05 10:00 | Pasjonat Dankowice | 3-1 | Beskid 09 Skoczów | |
|
| |
Kolejka 20 2011-05-07 - 2011-05-07 |
07.05 09:00 | Rekord Bielsko-Biała | 4-0 | Drzewiarz Jasienica | |
| Michał Czernek 1, Maciej Lipart 1, Krzysztof Skrzypiec 2,
| |
07.05 10:00 | Koszarawa Żywiec | 2-0 | Cukrownik Chybie | |
|
| |
07.05 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 1-4 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
07.05 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 5-0 | Stal Bielsko-Biała | |
|
| |
07.05 10:00 | Zapora Wapienica | 0-8 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
07.05 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 3-0 | BBTS Bielsko-Biała | |
|
| |
Kolejka 21 2011-05-14 - 2011-05-15 |
14.05 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 0-4 | Koszarawa Żywiec | |
|
| |
14.05 10:00 | BBTS Bielsko-Biała | 13-1 | Zapora Wapienica | |
|
| |
14.05 10:00 | Pasjonat Dankowice | 0-9 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
|
| |
14.05 10:00 | Stal Bielsko-Biała | 2-1 | Błyskawica Drogomyśl | |
|
| |
15.05 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 2-1 | Rekord Bielsko-Biała | |
| | |
15.05 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 5-2 | Cukrownik Chybie | |
|
| |
Kolejka 22 2011-05-21 - 2011-05-21 |
21.05 10:00 | Koszarawa Żywiec | 4-1 | Drzewiarz Jasienica | |
|
| |
21.05 10:00 | Cukrownik Chybie | 0-4 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
21.05 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 4-1 | Stal Bielsko-Biała | |
|
| |
21.05 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 4-2 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
21.05 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 5-1 | BBTS Bielsko-Biała | |
|
| |
21.05 10:00 | Zapora Wapienica | 1-10 | Beskid 09 Skoczów | |
|
| |
Kolejka 23 2011-05-28 - 2011-05-28 |
28.05 09:00 | Stal Bielsko-Biała | 1-3 | Rekord Bielsko-Biała | |
| Dominik Pawlik 2, Michał Czernek 1,
| |
28.05 10:00 | Zapora Wapienica | 0-12 | Koszarawa Żywiec | |
|
| |
28.05 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 1-3 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
|
| |
28.05 10:00 | BBTS Bielsko-Biała | 1-0 | Błyskawica Drogomyśl | |
|
| |
28.05 10:00 | Pasjonat Dankowice | 1-5 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
|
| |
28.05 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 3-1 | Drzewiarz Jasienica | |
|
| |
Kolejka 24 2011-06-04 - 2011-06-05 |
04.06 10:00 | Koszarawa Żywiec | 2-3 | Czarni-Góral Żywiec | |
|
| |
04.06 10:00 | Cukrownik Chybie | 0-2 | Stal Bielsko-Biała | |
|
| |
04.06 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 1-4 | BBTS Bielsko-Biała | |
|
| |
04.06 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 3-1 | Beskid 09 Skoczów | |
|
| |
04.06 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 1-0 | Zapora Wapienica | |
|
| |
05.06 13:30 | Rekord Bielsko-Biała | 4-0 | Pasjonat Dankowice | |
| Michał Czernek 2, Michał Kuśnierz 1, Dominik Pawlik 1,
| |
Kolejka 25 2011-06-10 - 2011-06-11 |
10.06 16:30 | BBTS Bielsko-Biała | 0-2 | Rekord Bielsko-Biała | |
| | |
11.06 10:00 | Mieszko-Piast Cieszyn | 1-1 | Koszarawa Żywiec | |
|
| |
11.06 10:00 | Zapora Wapienica | 1-10 | Błyskawica Drogomyśl | |
|
| |
11.06 10:00 | Beskid 09 Skoczów | 2-3 | Trójka Czechowice-Dziedzice | |
|
| |
11.06 10:00 | Stal Bielsko-Biała | 2-1 | Drzewiarz Jasienica | |
|
| |
14.06 10:00 | Pasjonat Dankowice | 3-1 | Cukrownik Chybie | |
|
| |
Kolejka 26 2011-06-18 - 2011-06-18 |
18.06 10:00 | Czarni-Góral Żywiec | 1-1 | Stal Bielsko-Biała | |
|
| |
18.06 10:00 | Drzewiarz Jasienica | 2-0 | Pasjonat Dankowice | |
|
| |
18.06 10:00 | Cukrownik Chybie | 1-5 | BBTS Bielsko-Biała | |
|
| |
18.06 10:00 | Rekord Bielsko-Biała | 4-0 | Beskid 09 Skoczów | |
| Maciej Marek 1, Krzysztof Skrzypiec 3,
| |
18.06 10:00 | Trójka Czechowice-Dziedzice | 9-1 | Zapora Wapienica | |
|
| |
18.06 10:00 | Błyskawica Drogomyśl | 0-9 | Mieszko-Piast Cieszyn | |
|
| |